Konak Perde

Yenilikçi Prensipleriyle Hep Hayellerin Ötesinde

Perde Aksesuarları

Perde Boncuğu 

Perde boncuğu perdelerin uçlarına dikilir, sıra boncukların farklı renk ve desenleri bulunur.Kravize modellerde stor ve zebra perdelerin etek figürlerinde kullanılır.

Renso

Kordonu istediğiniz şekilde perdenize takip şık bir görünüm sağlamanıza olanak tanır. Renso, fon perdeleri kenarlara eklemek için kuşak veya broçollerin takıldığı duvarlara monta edilen metal kancadır.

Rulet

Kornişe perde asarken kullanılan genelde düğme ya da perde asacağı adını verdiğimiz beyaz renkli ufak nesnenin adıdır.El dikmeli rulet,geçmeli rulet,makine dikmeli rulet,metal rulet,t final, kelebek final olmak üzere 6 çeşitten oluşur.

Sarkıt

Kordonu istediğiniz şekilde perdenize takıp harika bir görünüm sağlayabilirsiniz.Kullanıldığı yerde şık ve zarif bir görünüm oluşturur. Perdeler ile birlikte kullanıldığında perdenizi daha fazla öne çıkartır ve fark yaratır. Dekorasyon amaçlı kullanılan ürün farklı alanlarda uygulanabilir.

Braçol

Püskül ve kordondan oluşan perde süsüne braçol denir.Braçol perde aksesuarı olarak kullanılan bir üründür.Kordonu istediğiniz şekilde perdenize takıp şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Büyük perdeleri kenarda toplamaya yarar. Uçları püsküllüdür. Kalın kordonlardan oluşur.

Ekstrafor

Ekstrafor, perdelerin uç kısmına dikilerek, sık, seyrek, çapraz gibi farklı modellerle perdeye şekil veren aksesuarlardır.
0.5 cm. ile 17 cm. arasında istenilen ebatlarda, şeffaf ve polyester gibi çeşitleri vardır.

Rustik

Evlerde Rustik Perde modelleri de korniş sistemine uygulanabilir. Taşıyıcı boru yardımıyla duvara ya da tavana monte edilirler, montajı özel ayakları ile yapılır. Seçmiş olduğunuz bir çok perde modeli de rustik sisteme uygulanabilir.

Perde Tokası 

Evinizdeki perdelerinizi ve kanat perdelerinizi duvarlarınıza delik delmeden şık bir şekilde toplama imkanı sunar.
Genellikle ip perdelerde ve yan kanat&fon perdelerini toplamak için tercih edilir.
Tutturulan perdelerde aşağı doğru kayma yapmaz ve perdeye zarar vermez.

Hızlıca Sipariş Vermek İçin Aşağıdaki Sipariş Formunu Doldurabilirsiniz

Adınız (gerekli)

Telefon Numaranız (Gerekli)

Epostanız (gerekli)

Sipariş Vermeyi Düşündüğünüz Model

Talep Ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın