Konak Perde

Yenilikçi Prensipleriyle Hep Hayellerin Ötesinde

Tül Perde

           Perdelik kumaşlar ve tüller çok çeşitli olup mekana göre cins ve özelliklerde uygulanmaktadır. Son yıllarda perde modeli olarak kruvaze tül, örme, fransız danteli, perdeler çok tercih edilmekte ve mekanlara yeni,  farklı bir hava vermektedir. Tül perde tasarımları ve dikişi Grek tül Pullu, Fransız danteli, Organza, ipek, polyester, şifon gibi birçok tül grupları kullanılarak dikilir. Kullanım amaçları, perde kapalı iken, gün ışığından faydalanmak, mahremiyetin korunması ve dışarının görünmesini sağlamaktır. Bir bakıma bunlar işlevsel yönleridir. Tek başına yada mekanizma eklentisi ile düşünce sınırlarına bağlı olarak, birçok tasarım yapılabilir. Genelde tül enleri ~280 – 300 cm arasındadır. Tül cinsine göre 30 derecede hassas yıkama ile temizlikleri yapılabilir.
              Mağazamızda 20 den fazla ünlü markaya ait tül perde bulunur.
Tül Perde Modelleri;
              Kruvaze tül modeli, Fransız tül, Örme tüller, Kdk Tüller, Kumaş Kalın Perde, Perdelik kumaş, Pullu Tül, Grek Tül, Aplike Tüller, Jakar Kesme Tüller, Fonluk Kumaşlar.
Tül Perdelerin bakımı ve temizliği;
Makinanızın “narin yıkama” programında, soğuk su ile yıkamalısınız. Ütü gerektiren kumaşlar için, nemli olarak makinadan çıkartırsanız, ütüsü daha kolay olacaktır. Perdelerinizin renginde, yıkamanıza rağmen hala sararma varsa, küvetin içinde 1 lt. süt koyarak 1-2 saat bekletiniz. Daha sonra yıkandığında, eskisine oranla beyazladığını göreceksiniz. En önemlisi, perdelerinizin çok kirlenmesini beklemeden yıkamalısınız.
Atlas Saten, Güneşlik, Düz tül, jakarlı tül, Vual tüller, Pullu Grek Tüller, Organze Tül, çocuk odası tülleri ve perdeleri.

Formu Doldurarak Kolayca Sipariş Verebilirsiniz, Siparişiniz Hemen İşleme Alınır Sizinle İletişime Geçilir ve Perde Takılacak Mekana Keşif Ekibimiz Yola Çıkar...

Adınız (gerekli)

Telefon Numaranız (Gerekli)

Epostanız (gerekli)

Sipariş Vermeyi Düşündüğünüz Model

Talep Ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın